با حضور وزیر نیرو
کلنگ احداث پروژه گردشگری گنجینه ونوس با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو در کیلومتر هشت اتوبان قم تهران بر زمین زده شد.
کد خبر: ۶۶۶۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰ 12 October 2018

به گزارش تابناک قم، سرمایه‌گذار پروژه گنجینه ونوس در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: این پروژه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم مصوب شد و امروز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

کلنگ احداث پروژه گردشگری گنجینه ونوس بر زمین زده شد

هادی کریم‌خانی افزود: ۵۷۵ میلیارد تومان با پیش بینی اشتغال‌زایی برای ۷۰۰ نفر برای این طرح در نظر گرفته شده است که امیدواریم با حمایت مسئولان استان به سرانجام برسد.

وی افزود: در طراحی و اجرای این‌پروژه از مهندسان برجسته کشور استفاده شده است.

سرمایه‌گذار پروژه گنجینه ونوس ادامه داد: امیدواریم شرایطی فراهم شود که این مجموعه را به عنوان بزرگترین مجموعه بین راهی در کشور معرفی کنیم.

کلنگ احداث پروژه گردشگری گنجینه ونوس بر زمین زده شد

وی با اشاره به بخش‌های مختلف مجموعه بین راهی گنجینه ونوس ابراز داشت: این مجموعه شامل هتل، مراکز خرید، ۷ سالن سینما و مجموعه کامل شهر بازی کودکان است.

کریمخانی اضافه کرد: با توجه به اینکه در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) تهران قرار داریم مسافران و گردشگرانی که مقصد آنها شهرهای مرکزی کشور همچون قم، اصفهان، کاشان و یزد است می‌توانند در هتل‌های این مجموعه اقامت داشته باشند تا برای روزهای آتی سفر خود برنامه‌ریزی کنند.

معاون امور عمرانی استاندار قم نیز در این مراسم اظهار داشت: در پروژه‌های بالادستی استان به دلیل مذهبی بودن و اینکه قم در محور مواصلاتی قرار دارد به همین‌ جهت محور توسعه قم، گردشگری مذهبی است.

محسن بهشتی با بیان اینکه محور قم - تهران ظرفیت خوبی برای جذب مسافران و گردشگران دارد، افزود: در حال حاضر تمامی مراکز بین راهی مستقر در اتوبان قم تهران فعال هستند و این مجموعه نیز می‌تواند خدمات خوبی به مردم قم همچنین مسافران ارائه کند.

کلنگ احداث پروژه گردشگری گنجینه ونوس بر زمین زده شد

وی افزود: برای احداث این مجموعه مطالعات بسیاری صورت گرفت و مقرر شده تا در این مجموعه سوغات و صنایع دستی تمامی شهرهای کشور عرضه شود.

معاون استاندار قم بیان داشت: مقدمات احداث مجموعه گنجینه ونوس از چهار سال قبل آغاز شده و موضوع مکان یابی و همچنین آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم صورت گرفت و هم اکنون برق، آب و گاز این مجموعه در دسترس است.

بهشتی ادامه داد: برای احداث این مجموعه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ۴ هکتار زمین در کیلومتر ۸ جاده قم - تهران در نظر گرفته بود که این میزان زمین در مصوبه بعدی شورای برنامه ریزی به ۱۰ هکتار افزایش یافت و ما امیدواریم که با تلاش سرمایه‌گذار این پروژه که از جمله سرمایه گذاران خوش نام و فعال استان قم است بتوانیم مجموعه‌ای متفاوت احداث کنیم.

کلنگ احداث پروژه گردشگری گنجینه ونوس بر زمین زده شد

رضا اردکانیان، وزیر نیرو نیز در زمان به زمین زدن کلنگ این مجموعه با تقدیر از سرمایه‌گذار این پروژه اظهار داشت: به نمایندگی از دولت از انجام این اقدام که در حقیقت گامی در راستای سرمایه‌گذاری و ارائه خدمت به مردم است تقدیر می‌کنم و امیدواریم با حمایت‌هایی که صورت می‌گیرد شاهد بهره‌برداری هر چه زودتر آن باشیم.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار