رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۶۶۳۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷ 04 October 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف و در برخی از ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 18 درجه و 34 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 16 درجه و 33 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری و در برخی از ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم تا قسمتی ابری است، گفت: در آن روز به تدریج شاهد افزایش ابر، بارش باران و گاهی رگبار و رعد و برق در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شمالی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 15 درجه و 28 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 18 درجه و 36 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 17 درجه و منطقه کوه سفید با 37 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار