رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: حداکثر دما در نقاط مختلف استان طی روزهای آتی به 39 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۶۵۵۰۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۹ 13 September 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف و در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 20 درجه و 38 درجه است، ادامه داد : جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 17 درجه و 37 درجه است، در این روز آب و هوای استان صاف و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز گاهی شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 16 درجه و 39 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 20 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته گرم ترین و سردترین نقطه استان به ترتیب منطقه فدک با 42 درجه و منطقه کهک با 19 درجه بوده است.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار