رئیس هیات هاکی:
رئیس هیات هاکی قم با بیان اینکه تیم های هاکی این استان از حداقل امکانات و تجهیزات محرومند گفت: در صورت تامین نشدن تجهیزات ورزشی مورد نیاز، تیم های هاکی بانوان و آقایان قم مجبور به انصراف از حضور در مسابقات لیگ برتر هستند.
کد خبر: ۶۵۴۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲ 13 September 2018

به گزارش تابناک قم،جعفر جعفری مجد با تاکید بر اینکه برای حضور در مسابقات لیگ برتر هاکی نیازمند کمک فوری هستیم افزود: با وجود وعده های مختلف مسئولان ورزشی استان تاکنون شاهد تحقق این وعده ها نبوده ایم و با توجه به اینکه کمتر از 40 روز دیگر تا آغاز مسابقات لیگ برتر هاکی آقایان و بانوان فرصت باقی است، تامین نشدن تجهیزات مورد نیاز این ورزشکاران موجب می شود تا امکان اعزام و حضور در این مسابقات را نداشته باشیم.

وی اظهار داشت: برای نخستین بار امسال 2 تیم بانوان و آقایان هاکی قم در مسابقات لیگ برتر حضور خواهند داشت که برای حضور در لیگ برتر نیازمند کمک فوری هستیم.

رئیس هیات هاکی قم با بیان اینکه پس از 15 سال برای نخستین بار تیم هاکی بانوان قم در لیگ برتر هاکی حضور خواهد داشت گفت: در صورت تحقق اعزام این تیم به لیگ برتر برای نخستین بار در تاریخ ورزش هاکی این استان، 2تیم بانوان و آقایان هاکی قم در مسابقات لیگ برتر حضور خواهند داشت.

جعفری مجد با تاکید بر اینکه نبود امکانات و تجهیزات مورد نیاز ورزشکاران از جمله چوب و نیز لباس مخصوص دروازه بان به دغدغه ورزشکاران و مسئولان هیات هاکی استان تبدیل شده است گفت: تامین نشدن تجهیزات ورزشی مورد نیاز موجب انصراف این تیم ها از حضور در این لیگ ها خواهد شد.

رئیس هیات هاکی قم با اشاره به فعالیت 7 پایگاه هاکی در قم گفت: باید هر پایگاه هاکی حداقل 12 چوب مخصوص این ورزش را داشته باشد و این در حالی است که کل چوب های حرفه ای موجود در این پایگاه ها کمتر از 10 عدد است ضمن اینکه لباس های مخصوص دروازه بان ها نیز که در حال حاضر توسط ورزشکاران استفاده می شود نیز مستعمل و از رده خارج است.

وی هزینه ارزانترین چوب حرفه ای این ورزش را 3 میلیون ریال و ارزانترین لباس مخصوص دروازه بان را 100 میلیون ریال برآورد کرد و گفت: به دلیل محدودیت وجود چوب حرفه ای، ورزشکاران پایگاه های مختلف مجبور هستند برای تمرین چوب های موجود را از پایگاهی به پایگاه دیگر جا به جا کنند.

هم اکنون بیش از 100 ورزشکار و چهار داور در این رشته ورزشی در قم فعالیت می کنند و به زودی کلاس های آموزشی این رشته در 15 سالن ورزشی آغاز خواهد شد.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار