رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۶۵۴۳۶۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۰ 12 September 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 21 درجه و 41 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمالی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 19 درجه و 40 درجه است، در این روز آب و هوای استان صاف و در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنج شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 19 درجه و 37 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 21 درجه و 40 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 29 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در24 ساعت گذشته گرم ترین و سردترین نقطه استان به ترتیب منطقه فدک با 40 درجه و منطقه دستجرد 21 درجه بوده است.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار