جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف محموله ۵ میلیارد ریالی لوازم‌التحریر قاچاق در قم خبر داد.
کد خبر: ۶۵۳۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳ 10 September 2018

به گزارش تابناک قم سرهنگ صیاد درویشی در تشریح این خبر، اظهار داشت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه راننده یک دستگاه کامیون کشنده قصد دارد محموله لوازم‌التحریر قاچاق را از یک استان غربی و با عبور از محور مواصلاتی استان قم به تهران منتقل کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضائی، کارآگاهان به محل‌های مورد نظر اعزام و پس از کنترل تردد خودروهای عبوری، کامیون مورد نظر را شناسایی و متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم افزود: راننده کامیون اذعان داشت خودرو حامل لوازم‌التحریر بوده که از گمرک به مقصد تهران در حرکت است بر همین اساس وی، یک فقره بارنامه انواع لوازم‌التحریر، یک برگ تصویر پروانه حمل کالا و تصویر یک برگ توزین را به کارآگاهان ارائه کرد.

درویشی خاطرنشان کرد: با راهنمایی راننده، صاحب کالا شناسایی و با حضور وی کانتینر تخلیه شد که با شمارش کالاها و ارسال نمونه به گمرک قم کارشناسان اعلام کردند بخشی از کالا حدود 5 میلیارد ریال با اسناد ابرازی مطابقت ندارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: سرانجام متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار