رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و کشف محل احتکار ۱۶ دستگاه "یخچال ساید بای ساید" در یک منزل مسکونی و همچنین ۲ هزار و ۵۷۰ کارتن "پوشک بچه" در قم خبر داد.
کد خبر: ۶۵۱۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۶ 05 September 2018

به گزارش تابناک قم، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد کرمی، در بیان جزئیات این خبر، اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی استان قم برابر اخبار واصله و با هماهنگی و همراهی بازرسان اصناف و تعزیرات حکومتی مبنی بر دپو و احتکار لوازم‌خانگی در یک منزل مسکونی، محل آن را شناسایی کردند.

وی گفت: در ادامه پس از دستور مقام قضائی و ورود مأموران به محل مذکور مشخص شد 16 دستگاه یخچال ساید بای ساید نگهداری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان قم، تأکید کرد: برابر نظریه کارشناسان تعزیرات حکومتی، بازرسان اصناف و ابلاغ اتحادیه لوازم‌خانگی عدم اعلام موجودی هر کالا به منزله احتکار است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به کشف محل احتکار یک محموله پوشک بچه در قم گفت: همچنین مأموران پلیس آگاهی استان قم برابر اخبار واصله و با هماهنگی و همراهی بازرسان اصناف و تعزیرات حکومتی، محل احتکار 2 هزار و 570 کارتن انواع پوشک بچه با مارک‌های مختلف را در یک انبار شناسایی و کشف کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم، گفت:کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را 3 میلیارد ریال اعلام کردند.

کرمی افزود: سرانجام دو نفر در رابطه با این دو پرونده احتکار دستگیر و برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار