رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری قم خبر داد
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم از اجرای طرح کنترل کریدوری ناوگان عمومی جاده‌ای (باری – مسافری) خبرداد
کد خبر: ۶۴۱۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷ 10 August 2018

 

به گزارش تابناک قم، محمدعلی محمدپور بیان کرد: این طرح که همزمان با آغاز دوردوم سفرهای تابستانی به اجرا درآمده به مدت 45 روز و تاپایان شهریورماه سال جاری به طول می‌انجامد.

وی ادامه داد: اکیپ‌های نظارت این اداره کل درمعیت عوامل پلیس راه در مقاطع جاده ای استان مستقر بوده و نسبت به کنترل اسناد راننده و وضعیت فنی خودرو اقدام کنند.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم گفت: مقاطع ورودی محورهای آزادراه قم – تهران، جاده قدیم قم – تهران، بزرگراه قم – سلفچگان و جاده قدیم قم – کاشان چهار مقطع کریدور جاده‌ای استان است که در آنها نسبت به اجرای این طرح اقدام می‌شود.

وی اظهار کرد: درراستای اجرای این طرح مدارک راننده و خودرو مورد بررسی قرار می گیرد. مدارک راننده شامل گواهینامه و کارت هوشمند است. در خصوص کنترل وضعیت وسیله نقلیه نیز در دو بخش مدارک و وضعیت فنی اقدام به عمل می‌آید.

محمد پور اسناد وسیله نقلیه که در این طرح مورد بررسی قرار می‌گیرد را شامل بارنامه، مهر مدیر فنی، پروانه عبورترافیکی، صورت وضعیت و... دانست و ادامه داد: همچنین دراین طرح از تردد خودروهای حامل بارهای خطرناک که در غیر زمان اعلامی و بدون لحاظ کردن ضوابط ترافیکی اقدام به سفر کنند جلوگیری به عمل می آید .

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار