رئیس هیئت ووشوی قم در نشست خبری:
رئیس هیئت ووشوی استان قم گفت: ماموریت ما خارج کردن ووشوی قم از رکود و رتبه ۲۶ کشور است.
کد خبر: ۶۴۱۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴ 08 August 2018

به گزارش تابناک قم، جواد محمدزاده در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار که شامگاه سه‌شنبه در دفتر هیئت ووشوی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: ووشوی قم در گذشته درگیر مشکلات زیادی بوده است و رتبه هیئت ووشوی قم در میان هیئت‌های استانی سراسر کشور ۲۶ بوده است که رتبه‌ای بسیار پایین و ناامید کننده است و ماموریت ما خارج کردن ووشوی قم از رکود است.

وی افزود: در چند ماهی که مسئولیت دوره جدید هیئت ووشوی استان قم را بر عهده گرفته‌ام تلاش بر این بوده که با کار شبانه روزی و جمعی و با همت و اتحاد همه اقشار ووشوی استان، تحولی محسوس در این رشته ایجاد کنیم. شرایط ووشوی قم به حدی بوده که در هیچ رده سنی، قهرمانی که بتوان روی آن حساب باز کرد در اختیار نداریم و امروز باید برای بهبود اوضاع، بدون وقفه تلاش کنیم.

رئیس هیئت ووشوی استان قم گفت: در حال حاضر هم در بخش ساندا و هم در بخش تالو برنامه‌هایی جدی برای رشد و توسعه ووشوی قم در دستور کار است و برگزاری تمرینات تیم‌های مختلف ووشوی قم در رده‌های سنی مختلف به طور منظم و اعزام تیم‌های قمی به رویدادهای کشوری موجود از جمله این برنامه‌ها است.

محمدزاده بیان داشت: اعزام تیم منتخب رده سنی جوانان ووشوی استان قم به مسابقات انتخابی تیم ملی در بهمن ماه و نیز اعزام تیم ووشوی مردان قم به دسته اول کشور در شهریورماه، ۲ برنامه مهم مسابقاتی هیئت ووشوی قم در آینده نزدیک را تشکیل می‌دهد.

وی عنوان کرد: تیم منتخب ووشوی استان قم نیز از ۲۶ مرداد به مسابقات قهرمانی کشور در سبک نن شائولین اعزام خواهد شد و برگزاری جشنواره هنرهای ووشوی به مناسبت روز جهانی ووشو و کارگاه بدنسازی رزمی در دو بخش مردان و زنان از دیگر برنامه‌های هیئت ووشو به شمار می‌رود.

رئیس هیئت ووشوی استان قم تصریح کرد: پیشرفت برنامه‌های هیئت ووشو در قم و خروج از وضعیت رکود اخیر و رساندن قم به جمع استان‌های برتر هدفی است که رسیدن به آن دشوار اما ممکن است و برای این منظور همدلی و تلاش دوچندان خانواده ووشو و همکاری رسانه‌های جمعی نقش مهمی در این موضوع خواهد داشت.

در حاشیه این نشست خبری، مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه ورزش استان قم به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار