رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دمای استان به 44 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۶۴۰۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸ 07 August 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 25 درجه و 42 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 24 درجه و 43 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و هوای غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 23 درجه و 44 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: سردترین و گرم ترین نقاط استان در طول 24 ساعت گذشته به ترتیب منطقه منطقه دستجرد با 23 درجه و منطقه کوه سفید با 43 درجه است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم در 24 ساعت گذشته به ترتیب 25 درجه و 43 درجه است، همچنین در این مدت بیشترین ساعت وزش باد در این شهر 36 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار