آیت‌الله سعیدی در دیدار سردار اشتری:
امام جمعه قم با اشاره به انتصاب فرمانده جدید نیروی انتظامی در قم گفت: اگر مسئولان در استان قم حضور می‌یابند باید نگاه متفاوتی نسبت به این استان داشته باشند و با شناخت جامع خود از قم عملکردهای موفق را دنبال کنند.
کد خبر: ۶۳۹۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷ 05 August 2018

به گزارش تابناک قم، آیت‌الله سید محمد سعیدی در دیدار با سردار حسین اشتری فرمانده ناجا که در سالن محراب شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر انجام شد، با اشاره به اینکه جابه جایی‌های فرماندهان گاهی دارای دلایل سازمانی است، اظهار کرد: نفس تحول و تغییر موجب خیر و برکت است چراکه وقتی شخصی بداند هر جایگاهی مدتی دارد دو تلاش مهم را دنبال می‌کند، نخست از تجربیات دیگران بهره‌ خواهد گرفت و دوم اینکه از ابتکارات خود استفاده خواهد کرد.

وی اضافه کرد: سردار مجتبایی فرمانده سابق نیروی انتظامی استان قم علاوه بر توانایی‌های نظامی دارای تألیفات مختلفی است و به عنوان یک شخصیت علمی شناخته می‌شود.

تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با بیان اینکه مسئولان و فرماندهان در هر منطقه‌ای باید به شرایط آن منطقه توجه کنند، عنوان کرد: قم قبل از حضور حضرت معصومه سلام‌الله علیها نیز مأمن اهل‌بیت(ع) و پناهگاه شیعیان بوده است.

وی از قم به‌عنوان حرم اهل‌بیت(ع) نام برد و ادامه داد: مسئولان باید از حضرت معصومه(س) الگوبرداری کنند و همانند ایشان، با حضور خود در قم موجب ارتقا و پیشرفت شهر مقدس قم شوند.

سعیدی خاطرنشان کرد: زمانی که جایگاهی تعریف خاصی پیدا می‌کند نیازمند نظارت خاص نیز خواهد بود، اگر مسئولان در استان قم حضور می‌یابند باید نگاه متفاوتی نسبت به این استان داشته باشند و با شناخت جامع خود از قم عملکردهای موفق را دنبال کنند.

وی با اشاره به اینکه قم دارای منابع معنوی از جمله حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران است، مطرح کرد: مسئولانی که در قم حضور می‌یابند باید از این ظرفیت‌های معنوی بهره‌مند شوند تا بتوانند به رسالت‌های خود به شیوه مطلوب عمل کنند.

امام جمعه قم از نیروی انتظامی به‌عنوان زینت ولایت فقیه نام برد و اظهار کرد: این مجموعه گلی است بر سینه رهبری که باید با عملکرد مطلوب خود این جایگاه را حفظ کند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار