رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی مطرح کرد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش ملایم دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۶۲۸۲۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴ 09 July 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف اوایل شب وزش باد شدید و در پاره ای از نقاط همراه با گرد و خاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 26 درجه و 45 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. فردا حداقل و حداکثر دما در قم 25 درجه و 44 درجه است و آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد شدید و گرد و غبار است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد شدید در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است. در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 27 درجه و 42 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 26 درجه و 45 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 24 درجه و شهر قم با 45 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار