سردار قاسمی:
یک فعال فرهنگی اظهار داشت: بدون تردید اگر در فتنه‌های پیش‌رو گوش به‌فرمان ولی‌فقیه نباشیم اصل نظام در خطر خواهد بود.
کد خبر: ۶۲۷۱۲۵
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳ 05 July 2018

به گزارش تابناک قم، سردار سعید قاسمی با بیان اینکه شرایط امروز انقلاب بسیار سخت‌تر از گذشته شده است، اظهار داشت: در حال حاضر بسیاری از مسائل داخل کشور گره‌خورده است و در این شرایط نیز عده‌ای اعتقاد دارند که برجام راه‌حل مشکلات است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر با انسان‌های بی‌بصیرت مواجه هستیم، افزود: متأسفانه افرادی وجود دارند که توجهی به فرمایشات ولی‌فقیه ندارند.

سازمان‌ها و دستگاه‌هایی که وظیفه مدیریت بحران را بر عهده دارند عملکرد مناسبی ندارند

این فعال فرهنگی با بیان اینکه متأسفانه سازمان‌ها و دستگاه‌هایی که وظیفه مدیریت بحران را بر عهده دارند عملکرد مناسبی ندارند خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بارها به جوانان کشور فرمودند در صورتی که جوانان احساس کردند که سازمان و دستگاهی عملکرد مناسبی نداشت، می‌توانند آتش به اختیار عمل کنند.

وی با بیان اینکه در زلزله کرمانشاه خانه‌ها را به صورت کامل در ۲۸ روز ساخته و به زلزله‌زدگان تحویل دادیم، گفت: ما اعتقاد داریم که این کار بزرگی نیست اما متأسفانه برخی از دولتمردان همین کار را نیز غیرممکن می‌دانند.

قاسمی با انتقاد شدید از افرادی که به دنبال سلطه‌پذیری ایران هستند، عنوان کرد: همه باید به این نکته توجه داشته باشند که برای نخبگان ایرانی غیرممکن معنی ندارد اما متأسفانه در حال حاضر افرادی سالخورده، غرب‌زده و چند هویتی در کشور وجود دارند که مانع تحقق اهداف انقلاب شده‌اند.

دشمنان همواره تلاش می‌کنند تا فشار اقتصادی بر مردم وارد کنند

وی با اشاره نابسامانی‌های اقتصادی و بازار ارز و سکه گفت: دشمنان همواره تلاش می‌کنند تا فشار اقتصادی بر مردم وارد کنند و متأسفانه در این شرایط نیز خط انقلاب خالی است.

قاسمی با بیان اینکه دشمن برای لحظه‌ لحظه جمهوری اسلامی ایران برنامه دارد، گفت: امروز دشمنان روش نفوذ و ترور را دنبال می‌کنند و می‌کوشند تا اسلام آمریکایی را رواج دهند چراکه از مقابله مستقیم با اسلام هراس دارند.

مرز میان اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی برای مسلمانان تبیین شود

قاسمی ادامه داد: همه باید توجه داشته باشیم که مقابله با اسلام آمریکایی بسیار سخت‌ و پیچیده‌ است و به همین دلیل نیز باید مرز میان اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی برای مسلمانان تبیین شود.

وی با تأکید بر جذب حداکثری و ضرورت در خط انقلاب حرکت کردن بیان کرد: بدون تردید اگر در فتنه‌های پیش‌رو گوش به‌فرمان ولی‌فقیه نباشیم اصل نظام در خطر خواهد بود.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار