قتل در قم؛
در یک درگیری که حدود ساعت 23 شنبه شب در مغازه گل فروشی در میدان نبوت منطقه نیروگاه قم رخ داد، جوانی 24 ساله با سلاح سرد(چاقو) جان خود را از دست داد. سابقه این درگیری از قبل وجود داشته و ضارب که یک موتوسوار بوده متواری شده است.
کد خبر: ۶۲۰۱۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۴۷ 18 June 2018

به گزارش تابناک قم، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: یک جوان 24 ساله طی یک درگیری در قم با سلاح سرد به قتل رسید.

سرهنگ احمد کرمی افزود: در یک درگیری که حدود ساعت 23 شنبه شب در مغازه گل فروشی در میدان نبوت منطقه نیروگاه قم رخ داد، جوانی 24 ساله با سلاح سرد(چاقو) جان خود را از دست داد.

وی با بیان این که سابقه این درگیری از قبل وجود داشته و این افراد از قبل با هم درگیر بودند گفت: ضارب که یک موتوسوار بوده متواری شده است.

کرمی با اشاره به این که ضارب تا این لحظه شناسایی نشده است افزود: با اقدام های ماموران پلیس آگاهی قم، ضارب به زودی شناسایی و دستگیر خواهد شد.

نیروگاه متراکم ترین و پرجمعیت ترین منطقه قم بیش از 450 هزار تن جمعیت دارد و در غرب قم واقع شده است، بیشتر نقاط این منطقه قدمتی بیش از 50 سال ندارد و مهاجران از قومیت ‌های گوناگون را در خود جای داده است.

 

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار