با پیروزی در فینال‌های ۲ گانه؛
تیم بسکتبال ستارگان قم با پیروزی در فینال‌های دوگانه لیگ‌های جوانان و نوجوانان، قهرمانی لیگ بسکتبال استان قم را جشن گرفت.
کد خبر: ۶۰۶۲۳۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸ 15 May 2018

به گزارش تابناک قم، رقابت‌های بسکتبال لیگ جوانان و نوجوانان استان قم دوشنبه شب به پایان رسید و تیم بسکتبال ستارگان موفق شد هم در رده سنی نوجوانان و هم در رده سنی جوانان قهرمانی مسابقات را از آن خود کند.

در دیدار نهایی لیگ نوجوانان بسکتبال استان قم که در سالن شهید رضاییان قم برگزار شد تیم‌های ستارگان و مهرام به مصاف هم رفتند که در این مسابقه ستارگان توانست با امتیاز ۷۷ بر ۵۶ تیم سرخ پوش مهرام را شکست دهد و جام قهرمانی این رده سنی را بالای سر ببرد.

سپس دیدار فینال رقابت هلی لیگ جوانان بسکتبال استان قم بین تیم‌های ستارگان و مهتاب برگزار شد که در این مسابقه ستارگان با ارائه یک بازی برتر نسبت به حریف خود، توانست در نهایت ۷۷ بر ۳۷ پیروز شده و در این رده سنی، قهرمان شود.

در این مسابقه ستارگان از همان ابتدای مسابقه برتری محسوسی بر حریف خود داشت و برتری ۴۸ بر ۱۵ این تیم در پایان نیمه اول و کوارتر دوم، نشانگر کار نه چندان دشوار ستارگان برای کسب جام بود. در کوارترهای سوم و چهارم برتری ستارگان ادامه یافت.

فرصت طلبی در حمله و شوت‌های به سمت حلقه در تیم ستارگان و در مقابل بی دقتی بازیکنان مهتاب در موقعیت‌هایی که زیر حلقه نصیب این تیم می‌شد در نهایت کار را به برتری قاطع تیم آبی پوش میدان یعنی ستارگان رساند.

در مراسم پایانی این مسابقات تیم‌های برتر رده‌های سنی نوجوانان و جوانان با حضور روح الله رمضانی معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، مرتضی سخایی رئیس هیئت بسکتبال استان قم و جمع ارزشمندی از پیشکسوتان بسکتبال قم مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار