رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر سرعت وزش باد در استان، 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
کد خبر: ۶۰۶۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۹ 15 May 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 14 درجه و 29 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 14 درجه و 26 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان قم نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است، گفت: در روز پنجشنبه آب و هوای استان نیمه ابری در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید موقتی به تدریج کاهش ابر است.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 14 درجه و 26 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 14 درجه و 28 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 54 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 10 درجه و منطقه جمکران با 29 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار