رئیس گروه پیش بینی اداره هواشناسی قم:
رئیس گروه پیش بینی اداره هواشناسی قم گفت: بارش برف و باران در ارتفاعات در قم تا فردا تداوم دارد اما بارش باران در شهر قم امروز تا عصر به پایان می رسد.
کد خبر: ۵۹۱۶۷۸
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳ 16 April 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به وضعیت هوای قم عنوان کرد:هوای امروز دوشنبه 27 فروردین ابری است و دمای هوا در کمترین و بیشترین میزان 3 و 11 درجه سانتی گراد ثبت شده است.

وی افزود: بارش برف و باران در ارتفاعات در قم تا فردا تداوم دارد اما بارش باران در شهر قم امروز تا عصر به پایان می رسد ضمن اینکه وزش باد با سرعت 50 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود.

رئیس گروه پیش بینی اداره هواشناسی قم تصریح کرد:قبل از شب بارش باران در شهر قم قطع می شود و تنها در برخی نقاط به ویژه در مناطق کهندان، مهرزمین و قاهان به صورت برف ادامه دارد.

وی اظهار کرد: فردا هوای قم نیمه ابری همراه با وزش باد با سرعت 45 کیلومتر در ساعت می باشد و با افزایش دما پیش بینی می شود در کمترین و بیشترین میزان به 16 و 5 درجه سانتی گراد برسد.

قاضی بیان کرد:پس فردا هوای قم صاف تا قسمتی ابری خواهد بود و دمای هوا به 21 درجه سانتی گراد در بیشترین میزان و 7 درجه کمترین میزان برسد همچنین سرعت وزش باد به 40 کیلومتر در ساعت برسد.

وی در مورد میزان بارش باران خاطرنشان کرد:در 24 ساعت گذشته در کهک با 1.8 میلی متر و قاهان با 11 میلی متر کمترین و بیشترین میزان بارش باران ثبت شد.

رئیس گروه پیش بینی اداره هواشناسی قم گفت:همچنین در ایستگاه شکوهیه 4.1 میلی متر، سلفچگان 4.3 ،دستجرد 7.8، جعفریه 7.6، جمکران 2 ، وسف 6، کوشک نصرت 9.5 و مهرزمین 7 میلی متر باران در 24 ساعت گذشته به ثبت رسید.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار