رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد کاهش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۵۹۰۵۵۰
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴ 14 April 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قسمتی تا نیمه ابری در برخی از نقاط رگبار باران و در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 12 درجه و 24 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 10 درجه و 21 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان قم قسمتی ابری به تدریج افزایش ابر در برخی ساعات بارش باران گاهی رعد و برق در برخی نقاط وزش باد شدید است، گفت: در روز دوشنبه آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات بارش پراکنده و وزش باد است.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان هشت درجه و 14 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 12 درجه و 27 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 76 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با هشت درجه و منطقه کوه سفید با 28 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار