رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۵۸۷۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۴ 09 April 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 12 درجه و 20 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان جنوب شرقی و با حداکثر سرعتی 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 10 درجه و 24 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان قم قسمتی تا نیمه ابری در برخی ساعات افزایش ابر در برخی نقاط رگبار، رعد و برق و وزش باد است، گفت: در روز سه شنبه آب و هوای استان قسمتی ابری از بعد از ظهر افزایش ابر، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید است.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم جنوب شرقی و با حداکثر سرعتی بین 35 تا 50 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 12 درجه و 25 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 12 درجه و 16 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با هفت درجه و کوه سفید با 18 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار