مدیر حوزه‌های علمیه:
مدیر حوزه‌های علمیه گفت: شهر قم آینه کشور است و افراد زیادی از شهرها و روستاهای مختلف ایران و سایر کشورهای جهان در این شهر تحصیل می‌کنند.
کد خبر: ۵۸۷۲۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۲ 08 April 2018

به گزارش تابناک قم، آیت‌الله علیرضا اعرافی در دیدار استاندار و مدیران استان قم با اشاره به جایگاه شهر قم اظهار کرد: وظیفه سنگینی در این شهر بر عهده مردم و مدیران است چرا که شهر قم بخش مهمی از دنیای اسلام است.

وی ادامه داد: شهر قم آینه کشور است و افراد زیادی از شهرها و روستاهای مختلف ایران و سایر کشورهای جهان در این شهر تحصیل می‌کنند، شهر قم جایگاه ممتاز و ویژه ای دارد و عین عدالت است که مدیران کشور یک نگاه ملی و بین المللی به این شهر داشته باشند.

مدیر حوزه‌های علمیه افزود: باید وظیفه شناسی، پاسخگویی و سلامت اداری مدیران و دستگاه‌های اداری در استان قم به گونه ای باشد که سایر شهرها و استان‌ها از قم الگو بگیرند.

آیت‌الله اعرافی توجه ویژه به بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان قم را ضروری دانست و تصریح کرد: امکان پیشگیری و جلوگیری از رشد این آسیب‌ها همچون اعتیاد و طلاق در استان وجود دارد و باید دستگاه‌های مختلف استان قم این مسائل را در اولویت کار خود قرار بدهند.

وی ادامه داد: باید همه دستگاه‌های استان قم برای حل مشکلات مردم هماهنگی و هم افزایی داشته باشند، این مساله دارای اهمیت زیادی است و زمانی می‌توانیم شاهد حل مشکلات و معضلات در جامعه باشیم که دستگاه‌ها و ادارات در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

مدیر حوزه‌های علمیه در پایان خاطرنشان کرد: مدیران استان قم باید به مسائل مهمی همچون حفظ محیط زیست، کار فرهنگی برای حفظ منابع آب، ورزش همگانی و نشاط نسل جوان توجه کنند، حوزه‌های علمیه هم در این عرصه‌ها به مدیران استان کمک خواهند کرد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار