رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: امروز جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعتی بین 35 تا 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
کد خبر: ۵۷۸۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۵ 13 March 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری به تدریج افزایش ابر همراه با وزش باد نسبتا شدید در ارتفاعات رگبار و رعد و برق است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم هشت درجه و 25 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 35 تا 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم هشت درجه و 24 درجه است.

قاضی با بیان اینکه فردا آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است، گفت: در روز چهارشنبه آب و هوای استان قم صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان هفت درجه و 24 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب هشت درجه و 24 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 79 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با پنج درجه و شهر قم با 24 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار