رئیس موسسه بنت الهدی خبر داد
مدیر موسسه بنت الهدی با اشاره به اینکه قریب به 2 هزار نفر در این مجتمع تحصیل می‌کنند گفت: از 80 کشور در این مجتمع در حال تحصیل‌اند که از دوره ابتدایی که آموزش زبان فارسی است دوره‌ها شروع می‌شود و بعد وارد دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا می‌شوند که دروسی که تدریس می‌شود دروس اسلامی‌اند.
کد خبر: ۵۷۸۳۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵ 12 March 2018

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسینی کاویانی ظهر امروز در دیدار با آیت الله علوی گرگانی، ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) گفت: مجتمع بنت الهدی زیرمجموعه جامعه المصطفی العالمیه است که مرکز جامعه المصطفی در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت دارد و بانوان در مجتمع بنت الهدی متمرکز شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه قریب به 2 هزار نفر در این مجتمع تحصیل می‌کنند اظهار کرد: از 80 کشور در این مجتمع در حال تحصیل‌اند که از دوره ابتدایی که آموزش زبان فارسی است دوره‌ها شروع می‌شود و بعد وارد دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا می‌شوند که دروسی که تدریس می‌شود دروس اسلامی‌اند.

کاویانی با اظهار اینکه بیشتر محصلین در این مجتمع از کشورهای غیر اسلامی‌اند ادامه داد: رشته‌هایی که در این مجتمع تدریس می‌شود از قبیل فقه و اصول که از پرمخاطب‌ترین رشته‌ها بوده و رشته حقوق و فلسفه وکلام و.. است.

وی ادامه داد: مسئولین این مجتمع به این نتیجه رسیده‌اند که باید با استفاده از طرح‌هایی که از طرف شما و سایر علما و مراجع برای ارتباط با افرادی که از سایر کشورهای غیر اسلامی‌اند استفاده کنند وخواستار تشکیل کارگروهی با استفاده از افرادی است که با شما در ارتباط‌اند تا مسائل را راحت تر به شما برسانیم و از هدایت‌های شما استفاده کنیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار