رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: امروز جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعتی بین 45 تا 60 کیلومتر بر ساعت است.
کد خبر: ۵۶۶۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۹ 14 February 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان قم قسمتی ابری همراه با وزش باد شدید است.

وی ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 45 تا 60 کیلومتر بر ساعت است، امروز حداقل وحداکثر دمای قم 7 درجه و 20 درجه است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم دو درجه و 17 درجه است.

قاضی با بیان این که فردا آب و هوای استان قم کمی ابری در اواخر وقت افزایش ابر و گاهی همراه با وزش باد است، خاطرنشان کرد: در روز جمعه آب و هوای استان ابری در برخی از ساعات بارش پراکنده باران و گاهی همراه با وزش باد است.

وی ادامه داد: روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان چهار درجه و 14 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب هفت درجه و 15 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 5 درجه و منطقه فدک با 16 درجه بود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار