برای سال تحصیلی آینده صورت می‌گیرد
مركز مديريت حوزه‌های علميه از برادران واجد شرايط براي تحصيل در دوره‌هاي بلند مدت و سفيران هدايت ثبت نام مي‌‌کند.
کد خبر: ۵۶۵۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸ 12 February 2018

به گزارش تابناک قم، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور اطلاعیه‌ای از برادران واجد شرایط برای تحصیل در دوره‌های بلند مدت و سفیران هدایت سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ ثبت نام به عمل می‌آورد.به گزارش تابناک قم، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور اطلاعیه‌ای از برادران واجد شرایط برای تحصیل در دوره‌های بلند مدت و سفیران هدایت سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ ثبت نام به عمل می‌آورد.

برخورداری از صلاحیت‌های اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی، اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از سلامت جسمی و روحی، موفقیت در آزمون ورودی و مصاحبه و نداشتن منع قانونی از نظر نظام وظیفه از شرایط عمومی داوطلبان است.

قبولی حداقل پایه هشتم دوره اول آموزش متوسطه با حداکثر سن 18 سال (متولدین سال ۱۳۷۹) و تعهد تحصیل تمام وقت حداقل تا پایان سطح یک از شرایط اختصاصی دوره بلند مدت به شمار می‌رود.

داشتن مدرک دیپلم، تعهد تحصیل تمام وقت در طول دوره و تعهد خدمت تبلیغی (5 سال) در مناطق مورد نیاز از شرایط اختصاصی دوره پنج ساله سفیران هدایت است.

حافظان ‌حداقل ‌یک‌ششم ‌قرآن‌کریم یا نهج‌البلاغه و ‌فرزندان‌شهدا، جانبازان، آزادگان و داوطلبان ‌مناطق ‌محروم از امتیاز در پذیرش برخوردار خواهند بود.

ثبت‌نام فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت howzeh-qom.ir از تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶الی 15 فروردین ۱۳۹۷خواهد بود.

آزمون، رأس ساعت 9 صبح روز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷در حوزه‌های تعیین شده برگزار می‌شود.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار