با حضور ۹۰ طلبه غیر ایرانی؛
جانشین رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قرآنی و حدیثی جامعه المصطفی(ص) از برگزاری این جشنواره با حضور ۹۰ نفر طلبه غیر ایرانی در اصفهان خبر داد.
کد خبر: ۵۶۴۸۵۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶ 12 February 2018

به گزارش تابناک قم،حجت الاسلام یوسف محمدی اظهار داشت: بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیثی جامعه المصطفی(ص) روزهای ۲۳ و ۲۴ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

وی تجلیل از آیت الله مظاهری را یکی از برنامه‌های اصلی این جشنواره برشمرد و افزود: این دوره از جشنواره در روزهای مذکور در اصفهان برگزار خواهد شد و در مراسم اختتامیه از آیت الله مظاهری تجلیل خواهد شد.

جانشین رئیس ستاد برگزاری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قرآن و حدیث جامعه المصطفی(ص) العالمیه اظهار داشت: این جشنواره با حضور طلاب غیر ایرانی و کارکنان جامعه المصطفی(ص) در رشته‌های حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق و ترتیل برگزار می‌شود.

وی گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره روز ۲۶ بهمن‌ماه در سالن اهل البیت(ع) با سخنرانی آیت الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمدی ادامه داد: از هر ملیت سه نفر از کسانی که موفق شده‌اند حد نصاب مرحله مقدماتی را به دست آورند به مرحله نهایی بخش شفاهی راه یافته‌اند.

وی اضافه کرد: ۹۰ نفر از راه یافتگان در این دو روز با هم رقابت می‌کنند تا تکلیف نفرات برتر با داوری داوران بین‌المللی و استانی مشخص شود.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار