رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد بارش پراکنده در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۵۶۲۶۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷ 06 February 2018

به گزارش تابناک قم،محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری، گاهی همراه با وزش باد و غبارآلود بوده و از اوایل شب با افزایش ابر همراه است، امروز حداقل و حداکثر دمای قم 1- درجه و 18 درجه است.

وی ادامه داد: امروز، فردا و روز پنجشنبه، جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: فردا آب و هوای استان قسمتی ابری و غبارآلود، در برخی از ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی شده است.

قاضی روند تغییرات دمایی استان قم در روزهای آینده را کاهشی دانست و تصریح کرد: فردا کمترین و بیشترین دمای استان صفر درجه و 17 درجه پیش بینی شده است، روز پنجشنبه هم حداقل و حداکثر دمای قم یک درجه و 16 خواهد بود.

وی ادامه داد: روز پنجشنبه آب و هوای استان قم قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد در ارتفاعات، افزایش ابر و بارش پراکنده است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب شهر قم با 1- درجه و منطقه سلفچگان با 17 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 1- درجه و 15 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 22 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار