رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی شاهد افزایش دما در نقاط مختلف استان خواهیم بود.
کد خبر: ۵۵۰۵۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲ 10 January 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب منفی چهار درجه و 15 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به منفی چهار درجه و 16 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف از بعد از ظهر همراه با افزایش ابر است، فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز جمعه آب و هوای استان صاف تا کمی ابری خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب منفی دو درجه و 18 درجه است.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه کوه سفید با منفی پنج درجه و شهر قم با 14 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی چهار درجه و 14 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار