رئیس اداره پیش بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: امروز و فردا شاهد وزش باد با جهت غربی با سرعتی بین 50 تا 65 کیلومتر بر ساعت در استان خواهیم بود.
کد خبر: ۵۴۷۰۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۱ 03 January 2018

به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری همراه با وزش باد شدید، گرد و خاک و در برخی از نقاط با بارش پراکنده است، امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 50 تا 65 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 1 درجه و 16 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 3درجه و 15 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف تا کمی ابری، در برخی از ساعات همراه با وزش باد شدید و به تدریج کاهش وزش باد است، فردا جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 50 تا 65 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز پنجشنبه آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 1- درجه و 14 درجه است.

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه کهک با 1 درجه و منطقه کوه سفید با 16 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 1 درجه و 15 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار