رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم مطرح کرد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: آب و هوای استان فردا کمی ابری از بعد از ظهر ابری، همراه با بارش باران و رعد و برق، در ارتفاعات بارش برف با احتمال بارش تگرگ و اواخر وقت وزش باد شدید است.
کد خبر: ۵۳۴۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲ 07 December 2017
به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد و در ارتفاعات وزش باد نسبتا شدید است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 30 تا 45 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب منفی یک درجه و 11 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به صفر درجه و 13 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا کمی ابری از بعد از ظهر ابری، همراه با بارش باران و رعد و برق، در ارتفاعات بارش برف با احتمال بارش تگرگ و اواخر وقت وزش باد شدید است. فردا جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 55 تا 70 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز جمعه آب و هوای استان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد نسبتا شدید خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 2 درجه و 13 درجه است.

وی ادامه داد: در روز جمعه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه کوه سفید با منفی 4 درجه و منطقه سلفچگان با 16 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی یک درجه و 13 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار