روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛
17 جهیزیه به همت خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر قم در 17 ربیع الاول به نوعروسان قمی اهدا شد.
کد خبر: ۵۳۴۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷ 06 December 2017
به گزارش تابناک قم؛  امیرحسین علیمردانی، روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: به مناسبت بزرگداشت روز جهانی داوطلبان و همزمان با 17 ربیع الاول سالروز میلاد با سعادت حضرت محمد (ص) با همت و همکاری خیرین و داوطلبان جمعیت هلال احمر 17 جهیزیه به نوعروسان قمی اهداء شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: پروژه جهیزیه، یکی از طرح‌های بسیار اثر گذار و معنوی است که از سوی اعضای معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر و به طور خودجوش و نوع دوستانه برای تامین نیازهای زوج‌های جوان کم برخوردار اجرا می‌شود.

علیمردانی با بیان اینکه اهدای جهیزیه به نوعروسان نیازمند و خانواده‌های کم برخوردار با حفظ کرامت آنها صورت می‌گیرد، تصریح کرد: در این حرکت نوع دوستانه 64 نفر به عنوان سرشاخه با همکاری در این امر خیر، فعالیت‌های خوبی در امر گردآوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی از طرف خیرین دارند.

وی بیان کرد: این جهیزیه‌ها در اعیاد خاص و مناسبت‌های ویژه به صورت کمک جهیزیه اهداء می‌شود که در سال جاری برای سومین بار این هدایا در شب ولادیت پیامبر مهربانی‌ها به نوعروسان تقدیم شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خاطرنشان کرد: این جهیزیه‌ها هر کدام با مبلغی بالغ بر 3 میلیون تومان، شامل اقلام اساسی همچون یخچال، فرش، اجاق گاز، پتو، بخاری، سرویس‌های آشپزخانه و سایر وسایل مورد نیاز طبق درخواست افراد تهیه شده است که با استعلام لازم و با حفظ کرامت و رعایت نیت افراد خیر اهداء می‌شود.

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار