رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: امروز جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت است.
کد خبر: ۵۳۴۰۰۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳ 04 December 2017
به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است، امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب منفی 4 درجه و 14 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به منفی 4 درجه و 16 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف گاهی همراه با وزش باد در اواخر وقت با افزایش ابر است، فردا جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 15 تا 30 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز چهارشنبه آب و هوای استان قسمتی تا نیمه ابری در برخی از ساعات همراه با وزش خواهد بود، در این روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب منفی 2 درجه و 13 درجه است.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه کهک با منفی 4 درجه و منطقه جمکران با 15 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب منفی 4 درجه و 14 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار