دبیر اجرایی سومین همایش مدیران، اساتید و کارشناسان فناوری اطلاعات قم:
دبیر اجرایی سومین همایش مدیران، اساتید و کارشناسان فناوری اطلاعات قم گفت: هر استارت آپ توانایی ایجاد بیش از 100 شغل در جامعه را دارد که اگر مورد حمایت سرمایه گذاران قرار بگیرد تاثیر بسیار زیادی در اشتغال‌زایی دارد.
کد خبر: ۵۳۳۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳ 04 December 2017
به گزارش تابناک قم، هاشم عمرانی ظهر امروز در نشست خبری سومین گردهمایی مدیران، اساتید و کارشناسان فناوری اطلاعات استان قم که در اتاق جلسات اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم برگزار شد، اظهار کرد: این همایش هفته آینده در روز چهارشنبه از ساعت 15 در پردیس دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه کشور با بحران کارآفرینی روبرو است، عنوان کرد: در این همایش در نظر داریم با بهره‌گیری از چهار گروه استارت آپ‌ها، مدیران استانی فناوری اطلاعات، دانشجویان و فارغ التحصیلان و اساتید حوزه فناوری اطلاعات در حوزه اشتغال‌زایی جامعه نیز تاثیر گذار باشیم.

 دبیر اجرایی سومین همایش مدیران، اساتید و کارشناسان فناوری اطلاعات قم با اشاره به اینکه امیدواریم حوزه فناوری و اطلاعات مورد حمایت سرمایه گذاران قرار بگیرد، مطرح کرد: هر استارت آپ توانایی ایجاد بیش از 100 شغل در جامعه را دارد و در کنار این همایش یک نمایشگاه نیز برپا کرده‌ایم که دانشجویان با مراجعه به آن می‌توانند از جزئیات فعالیت در این عرصه آگاه شوند.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار