وزش باد با سرعت 35 کیلومتر بر ساعت در قم
از هفته آینده هوای قم رو به سردی می‌رود اما تا پایان هفته بعد در قم بارندگی نخواهیم داشت. آب و هوای استان امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد است، و جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.
کد خبر: ۵۳۱۰۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۰ 29 November 2017
به گزارش تابناک قم، رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب به صفر درجه و 16 درجه خواهد رسید.


محمدرضا قاضی افزود: آب و هوای استان امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد است، و جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت است.

وی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: روز پنجشنبه آب و هوای استان صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب منفی یک درجه و 18 درجه است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

وی افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه کهک با منفی 3 درجه و منطقه جمکران با 14 درجه بود.

قاضی گفت: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب صفر درجه و 13 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 18 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم تصریح کرد: از هفته آینده هوای قم رو به سردی می‌رود و از پنج‌شنبه و جمعه هفته آینده هوای قم ابری می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا پایان هفته بعد در قم بارندگی نخواهیم داشت.


برای پیوستن به کانال رسمی تابناک قم در تلگرام میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

https://telegram.me/www_tabnakqom_ir

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEBGvgGdXHQWdwFDDA

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار