رئیس هیات کشتی استان قم از پیوستن «فرانک استابلر» و «ادوارد پاپ» از مدال آوران جهانی و المپیک 2016 ریو، به تیم کشتی فرنگی قم در لیگ برتر کشور خبر داد و گفت: با این بازیکنان مذاکره و رایزنی های مختلف از طریق فدراسیون کشتی انجام شده است.
کد خبر: ۵۰۶۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۹ 11 October 2017
به گزارش تابناک قم، محمد وزیری خاطرنشان کرد: فرانک استابلر در وزن 70کیلوگرم در المپیک 2016 ریو نفر اول کشتی آلمان شده و دارنده مدال طلای جهان 2015 و یک مدال برنز جهان 2013 نیز می باشد.

وی ادامه داد: ادوارد پاپ آلمانی نیز در مسابقات المپیک 2016 ریو در وزن 130 کیلوگرم مقام سوم را کسب کرد و می تواند به کشتی قم کمک کند.

وزیری اظهار داشت: این 2 کشتی گیر آلمانی، تیم کشتی فرنگی مدافع حرم قم را در مرحله فینال همراهی می کنند.

وی ادامه داد: دور برگشت مسابقات کشتی فرنگی لیگ برتر کشور روز گذشته در شهر مقدس قم با حضور سه تیم بیمه رازی، مدافع حرم قم و مرحوم حسین خواجه وندی نوشهر برگزار شد و 2 تیم بیمه رازی(متشکل از بازیکنان تیم ملی) و مدافع حرم قم به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

رئیس هیات کشتی استان قم گفت: مرحله نیمه نهایی مسابقات کشتی فرنگی لیگ برتر کشور، روزهای اول و دوم آبان ماه سال جاری در کاشان برگزار می شود.
وزیری خاطرنشان کرد: دور رفت این مسابقات نیز در نوشهر برگزار شده بود.

مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی ایران در 2 گروه در حال برگزاری است که در نهایت از هر گروه 2 تیم به مرحله نیمه نهایی صعود و در آبان ماه سال جاری در کاشان تیم قهرمان مشخص خواهد شد.
منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار