فرمانده نیروی انتظامی مطرح کرد
فرمانده نیروی انتظامی گفت: قرارگاه اربعین از ماه‌های گذشته در نیروی انتظامی فعال شده و این قرارگاه آماده ارائه خدمت به زائرین در ایام اربعین است.
کد خبر: ۵۰۵۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۲ 09 October 2017
به گزارش تابناک قم، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم افتتاح مرکز پژوهشی دین و امنیت در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدار خود با آیت‌الله اعرافی اظهار کرد: طی این دیدار تفاهم نامه ای بین نیروی انتظامی و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه به امضا رسید.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که از ذخیره‌های معنوی در حوزه‌های علمیه برای رسیدن به اهداف عالی نیروی انتظامی استفاده کنیم، رهبر معظم انقلاب فرمودند نیروی انتظامی باید در تراز نظام جمهوری اسلامی و دولت و حکومت اسلامی باشد، برای رسیدن به این هدف بزرگ باید از منابع دینی استفاده کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: امیدوار هستیم با تفاهم نامه ای که با مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه امضا کردیم، بتوانیم به اهداف عالی نیروی انتظامی برسیم و این تفاهم نامه شروع خوبی برای این کار باشد.

سردار اشتری با اشاره به مرکز پژوهشی دین و امنیت اظهار کرد: این مرکز به همت فرمانده نیروی انتظامی استان قم راه اندازی شد، مرکز پژوهشی دین و امنیت می‌تواند مرکز خوبی برای تحقق اهداف نیروی انتظامی در بعد دینی و معرفتی باشد.

وی ادامه داد: به دنبال بهره بردن از اساتید، علمای بزرگوار و مراجع عظام تقلید برای ارتقای روحیه انقلابی نیروی انتظامی و به کارگیری مبانی دینی در ماموریت‌های این نیرو هستیم و مرکز پژوهشی دین و امنیت می‌تواند مرکزی خوبی برای ارتقای مبانی دینی در نیروی انتظامی باشد.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: ایجاد موسسه فرهنگی هنری شهدای نیروی انتظامی در استان قم کار ارزشمندی است که توسط معاونت نیروی انسانی و امور ایثارگران و جمعی از افراد علاقه مند به این عرصه صورت گرفت، نیروی انتظامی 13 هزار شهید تقدیم اسلام کرده است و هدف موسسه شهدای نیروی انتظامی شناساندن این شهدا به مردم و استفاده از روحیات شهدا است.

سردار اشتری در پایان خاطرنشان کرد: قرارگاه اربعین از ماه‌های گذشته در نیروی انتظامی فعال شده و این قرارگاه آماده ارائه خدمت به زائرین در ایام اربعین است، از زائرین می‌خواهیم که به توصیه‌های نیروی انتظامی توجه کنند و مدارک لازم را همراه خودشان داشته باشند.
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار