رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم:
رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: امروز حداقل و حداکثر دمای استان به ترتیب 10 درجه و 29 درجه بود اما سه شنبه کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 11 درجه و 31 درجه خواهد رسید.
کد خبر: ۵۰۵۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۶ 09 October 2017
به گزارش تابناک قم، محمدرضا قاضی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر همراه با افزایش ابر و وزش باد و در ارتفاعات با بارش پراکنده است، امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: امروز حداقل و حداکثر دمای استان قم به ترتیب 10 درجه و 29 درجه است، اما فردا کمترین و بیشترین دمای استان قم به ترتیب به 12 درجه و 30 درجه خواهد رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: آب و هوای استان فردا صاف تا قسمتی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد نسبتا شدید است، فردا جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعتی بین 35 تا 50 کیلومتر بر ساعت است.

قاضی با اشاره به وضعیت دمای قم طی روزهای آتی اظهار کرد: در روز سه شنبه آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد است، در آن روز کمترین و بیشترین دمای قم به ترتیب 11 درجه و 31 درجه است.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر سرعتی بین 25 تا 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان به ترتیب منطقه نیروگاه حرارتی با 10 درجه و منطقه کوه سفید با 31 درجه بود.

قاضی در پایان خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 10 درجه و 27 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 25 کیلومتر بر ساعت در این شهر بودیم. 
منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار