نصب تصاویر سران فتنه 88 در دانشگاه‌های قم
به بهانه آغاز سال تحصیلی جدید در تابلوهای اعلانات برخی از دانشگاه‌های قم تصاویر یکی از سران فتنه نصب شده است که جای تأمل دارد.
کد خبر: ۵۰۴۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۰ 08 October 2017
به گزارش تابناک قم، دانشگاه‌های قم در روزهای اخیر نه‌تنها میزبان دانشجویان جدیدالورود بود بلکه با گستاخی تمام در تابلوهای اعلانات برخی دانشگاه‌ها تصاویر یکی از سران فتنه نیز نصب‌شده است.

مرزبندی با فتنه گران و سران فتنه 88 و افرادی که قصد براندازی نظام را داشتند همواره مورد تأکید مسئولان نظام بوده است اما این مهم در شهر قم و در دانشگاه‌های این شهر مذهبی به نظر محلی از ارعاب ندارد.

کانون اصلاح‌طلب دایره دانشگاه مفید در غرفه استقبال از دانشجویان جدیدالورود اقدام به نصب تصویر خاتمی کرده است، جالب اینجاست زمانی که برخی دانشجویان ارزشی با مراجعه به مسئولین فرهنگی دانشگاه نسبت به این اتفاق اعتراض کردند مسئولان نه‌تنها اقدامی نکردند بلکه گفتند این‌یک مسئله عادی است.

حال فردی که از سران فتنه بوده و هنوز هم بر حمایت از فتنه گران تأکید دارد آیا برای این نظام و کشور اسلامی ارزشی قائل می‌شود که تصویرش در دانشگاه‌های کشور نصب شود.

البته این پایان کار نبوده بلکه هفته گذشته نیز انجمن اسلامی وابسته به تحکیم وحدت در دانشگاه پردیس فارابی قم اقدام به نصب تصویر خاتمی در تابلوی اعلانات خودکرده بود که به نظر می‌آید این اقدام با برنامه‌ریزی قبلی در دانشگاه‌های قم صورت می‌گیرد.

در دانشگاه های قم چه می گذرد؟!

منبع: قم فردا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار