در مسابقات والیبال جوانان کشور؛
نایب رئیس هیئت والیبال استان قم از قرار گرفتن تیم والیبال جوانان دختر قم در جایگاه چهارم مسابقات والیبال جوانان کشور خبر داد.
کد خبر: ۴۹۱۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶ 10 September 2017
به گزارش تابناک قم، نسرین رامین اظهار داشت: رقابت‌های والیبال جوانان دختر کشور روز شنبه در قزوین خاتمه پیدا کرد و تیم‌های برتر این مسابقات مورد تجلیل قرار گرفتند اما تیم والیبال قم در رده چهارم قرار گرفت.

وی افزود: والیبالیست‌های جوان قم در این مسابقات ۵ بازی برگزار کردند که در ۲ بازی پیروز شدند و ۳ مسابقه را به حریفان واگذار کردند البته عملکرد فنی آن‌ها به حدی بود که این تیم لیاقت پیروزی در یک یا ۲ بازی دیگر را نیز داشت.

نایب رئیس هیئت والیبال استان قم گفت: تیم والیبال جوانان قم در آخرین بازی خود در این مسابقات به دیدار تیم قزوین رفت و در ۳ ست پیاپی نتیجه را به حریف خود واگذار کرد به طوری که قزوین با امتیازات ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۱ از سد قم گذشت تا شاهد یک بازی تقریباً نزدیک بین ۲ تیم باشیم.

رامین بیان داشت: قم پیش از بازی برابر قزوین به مصاف تیم والیبال زنجان رفت و موفق شد حریف خود را ۳ بر صفر شکست دهد که دختران والیبال قم در این مسابقه ست اول را مقتدرانه ۲۵ بر ۱۳ از حریف خود بردند و در ۲ ست بعدی با امتیازات ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۴ پیروز شدند.

وی عنوان کرد: تیم والیبال دختران جوان قم پیش از این در بازی برابر تیم‌های کردستان و لرستان شکست خورده بود و ایلام را نیز مغلوب کرده بود تا در نهایت با کسب ۶ امتیاز از ۵ بازی در رده چهارم جدول مسابقات دختران جوان قرار گیرد.

نایب رئیس هیئت والیبال استان قم تصریح کرد: مهدیه مرادی، فاطمه کربلایی، فاطمه مرادی، فروغ ماهی، زهرا قدمی، فرحناز پناهی فر، مرضیه حاج حسینعلی، فاطمه داوری، مرضیه شاه واروقی، اسما نادری فر، کوثر علیمرادی و عارفه خادم دزفولی بازیکنان تیم اعزامی قم با مربیگری مهسا آراسته، نسرین خدایاری و فاطمه لک در این مسابقات بودند.
منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار