دبیر ستاد بازسازی واقعه غدیر استان قم:
احمدعلی فعله گری اظهار داشت: در دهه ولایت طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بود این برنامه را در انتهای شهرک قدس برگزار می‌کردند، اما شهرک قدس در دسترس مردم نبود، به همین دلیل امسال روز جمعه 17 شهریورماه در امامزاده سید معصوم(ع) برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۴۹۰۴۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵ 07 September 2017
به گزارش تابناک قم، احمدعلی فعله گری با اشاره به بازسازی واقعه غدیر اظهار داشت: با توجه به اینکه بازسازی واقعه غدیر به شکل سمعی و بصری تأثیر ویژه‌ای بر روی مردم می‌گذارد، به همین دلیل در چند سال اخیر تصمیم گرفتیم تا این بازسازی با حضور مردم برای تاثیرگذاری بیشتر برگزار شود.

وی بابیان اینکه بازسازی واقعه غدیر امسال در 150 نقطه از کشور برگزار می‌شود، افزود: موضوع غدیر برنامه‌ای بوده که علمای اهل تسنن هم آن را قبول دارند، به همین دلیل تصمیم گرفته‌شده تا در برخی از شهرهای اهل تسنن هم این بازسازی صورت بگیرد.

مسئول ستاد بازسازی واقعه غدیر در سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) عنوان کرد: در دهه ولایت طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار بود این برنامه را در انتهای شهرک قدس برگزار می‌کردند، اما شهرک قدس در دسترس مردم نبود، به همین دلیل امسال روز جمعه 17 شهریورماه در امامزاده سید معصوم(ع) برگزار خواهد شد.

وی ابراز کرد: توقع ما از مردم و هیئت‌ها این بوده که همان‌طور که در دسته‌های عزاداری شرکت می‌کنند در شادی‌های اهل‌بیت (ع) هم شرکت کنند تا غدیر هم به نوعی فرهنگ شود.

فعله گری بیان کرد: بازسازی این واقعه توسط 500 نفر از عوامل اجرایی و هنرمندان بومی قم اجرا می‌شود.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار