رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم ۴ ماه پس از پیروزی در انتخابات این هیئت از سمت خود استعفا کرد.
کد خبر: ۴۷۶۰۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹ 10 August 2017
به گزارش تابناک قم، یکی از رشته‌هایی که همیشه کمتر جلوی دوربین‌ها ظاهر می‌شود و کمتر در مطبوعات به آن پرداخته می‌شود ژیمناستیک است.

ورزش پایه‌ای که لقب مادر را به خود اختصاص داده است و علاقه‌مندان به این رشته درصورتی‌که راهی رشته‌های رزمی شوند به علت انعطاف بدن قطعاً موفق‌تر از بقیه خواهند بود.

ژیمناستیک استان قم در دو سال اخیر در بخش پسران و دختران نتایج مطلوبی را به دست آورده‌اند و این موضوع دلیلی بود که بسیاری از کارشناسان این رشته آینده خوبی را برای ژیمناستیک قم پیش‌بینی می‌کردند.

پس‌ازآن نوبت به انتخابات جدید رئیس هیئت قم رسید٬ هیئتی که پیش از آن غلامرضا ملکی سکان آن را بر عهده داشت به علت بازنشستگی نتوانست نامزد انتخاباتی شود.

در انتخابات علی طاهریان با کسب حداکثر آراء مأخوذه به‌عنوان رئیس هیئت ژیمناستیک استان قم انتخاب شد تا به مدت 4 سال این سمت را عهده‌دار باشد.

اما در همان ابتدای کار طاهریان اختلاف‌نظرهایی با اداره ورزش پیدا کرد که منجر شد وی از ادامه کار دلسرد شود.

شنیده‌شده ابهامات مالی و عدم اختیارات کافی که به‌جامانده از دوره قبل بوده منجر به استعفای طاهریان پس از 4 ماه از پذیرش ریاست هیئت شده است.

از استعفای طاهریان مدتی می‌گذرد اما هنوز اداره کل ورزش هیچ سرپرستی را برای این هیئت انتخاب  نکرده است، رشته‌ای که در این ایام سال بسیار روزهای پرکاری را در پیش دارد و باید در مسابقات مختلف کشوری تیم اعزام کند.‌

حالا باید منتظر ماند و دید عملکرد اداره کل ورزش قم در برابر این ماجرا چه خواهد بود.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار