رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای قم اعلام کرد
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان قم گفت: اگر گزارشی به هیئت نظارت برسد قطعاً برخوردها انجام خواهد پذیرفت و ما در منطقه پردیسان شاهد تخلفاتی بوده‌ایم که در حال رسیدگی هستیم.
کد خبر: ۴۲۶۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۶ 19 May 2017
به گزارش تابناک قم، احمد امیرآبادی با اشاره به بازدید از مناطق چهارگانه انتخاباتی در استان قم اظهار داشت: در هر 4 منطقه قم ستاد مناطق فعال هستند که در برخی از شعب با کمبود تعرفه روبه‌رو بوده که برای آن‌ها ارسال‌شده است.

وی به ارسال برخی گزارشات تخلفات به هیئت بازرسی اشاره کرد و افزود: اگر گزارشی به هیئت نظارت برسد قطعاً برخوردها انجام خواهد پذیرفت و ما در منطقه پردیسان شاهد تخلفاتی بوده‌ایم که در حال رسیدگی هستیم.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا استان قم ادامه داد: حضور کاندیدا و طرفداران آنان برای اخذ رأی در شعب بدون مشکل بوده ولی برخی رفت‌وآمدها و حضور ثابت بعضی کاندیداها در شعب غیرقانونی است.

وی بابیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات استان قم بسیار بالاست، ابراز کرد: انتخابات در استان قم بانظم خاصی در حال برگزاری است و با توجه به مشارکت بالای مردم قطعاً حماسه‌ای رقم خواهد خورد و این حضور مردم قابل‌تقدیر است.

امیرآبادی با اشاره به چگونگی آغاز شمارش آرا انتخابات شوراها عنوان کرد: در شعبی که زمان قانونی انتخابات ریاست جمهوری به تمام رسید و تعداد آرا کم بود کار شمارش بلافاصله آغاز می‌شود، ولی در شعبی که آرای اخذشده بالا بوده ابتدا صندوق‌ها پلمب و بعد طبق برنامه‌ریزی‌ها بعد از استراحت کار شمارش آغاز خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه نتایج روستاها و شهرهای اطراف بلافاصله بعد از پایان شمارش اعلام خواهد شد، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود نهایتاً تا آخر وقت یکشنبه نتایج انتخابات شوراها توسط فرماندار اعلام شود.
منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار