واژگونی تریلی در قم حادثه آفرید
روز گذشته بر اثر دو تصادف در قم 9 نفر مجروح شده و 1 نفر در صحنه حادثه فوت کرد. به دلیل واژگونی تریلی وبه دنبال آن برخورد چند خودروی سبک درحد فاصل میدان ۷۲ تن به شاجمال 3 نفرمجروح شدند.
کد خبر: ۴۲۵۹۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۵ 18 May 2017
به گزارش تابناک قم، معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: واژگونی یک دستگاه تریلی و برخورد چند خودروی سبک درحدفاصل میدان 72تن به امامزاده جمال، سه مجروح بر جای گذاشت که مجروحان این تصادف با دو آمبولانس اورژانس به بیمارستان نکویی قم منتقل شدند.

مهدی فراهانی افزود: از سوی دیگر، در تصادف دو دستگاه خودرو درجاده قدیم قم اصفهان مقابل روستای طایقان سه امبولانس اورژانس115 و بالگرداورژانس به محل اعزام و دو مجروح این حادثه که حال وخیمی داشتند، بعد از عملیات احیا توسط بالگرد اورژانس به بیمارستان شهیدبهشتی قم منتقل شدند.

وی ادامه داد: پنج مجروح دیگر این حادثه نیز با سه آمبولانس اورژانس به بیمارستان نکویی قم منتقل شدند که متاسفانه یکی از دو مجروح ‌منتقل شده توسط اورژانس هوایی که جوان 25 ساله می باشد به علت شدت وگسترگی آسیب های وارده علیرغم تلاش فراوان پرسنل اورژانس هوایی و اورژانس بیمارستان شهیدبهشتی دربیمارستان فوت کرد.

فراهانی خاطرنشان کرد: مجروح بدحال دوم نیز پس ازعملیات احیای موفق تحت مراقبت ویژه توسط کادرپزشکی وپرستاری شهیدبهشتی می باشد.


برای پیوستن به کانال رسمی تابناک قم در تلگرام میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

https://telegram.me/www_tabnakqom_ir

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEBGvgGdXHQWdwFDDA

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار