سید محمد مجید موسوی تولیت مسجد کوفه، با آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر: ۴۲۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲ 14 May 2017
به گزارش تابناک قم، سید محمد مجید موسوی تولیت مسجد کوفه، با آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان دیدار و گفت‌وگو کرد. 
 
در این دیدار، تولیت مسجد کوفه با اشاره به امضای تفاهم‌نامه‌ای بین مسجد کوفه و مسجد مقدس جمکران اظهار داشت: در سفری که به مسجد مقدس جمکران داشتیم، تفاهم‌نامه‌ای با حجت‌الاسلام رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران، امضا کردیم، این تفاهم‌نامه در رابطه با همکاری مشترک در زمینه پژوهش‌ها و موضوعات دیگر مرتبط با حضرت مهدی (عج) است. 
 
آیت‌الله مکارم شیرازی نیز در این دیدار بابیان اینکه تعامل با مراکز مهدوی ابتکار خوبی است، گفت: حداقل فایده این تعامل این است که مسائل فرهنگی این مراکز با اعتاب مقدس هماهنگ می‌شود. 
 
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به سم‌پاشی‌های دشمن علیه اسلام گفت: وجود این مراکز علیرغم سم‌پاشی دشمن سبب هماهنگی بیشتر در ارتباط با مهدویت می‌شود، از همین رو هرچه عتبات عالیات با مراکز مهدوی ارتباط بیشتری داشته باشند، مفید بوده و برای آینده خوب است. 
 
وی با اشاره به مراکزی که در ارتباط با مهدویت در سطح کشور کار می‌کنند، گفت: ازجمله این مراکز، مرکز شیعه شناسی مسجد مقدس جمکران است، که کارهای خوبی در این مرکز در حال انجام است. 
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار