فرمانده انتظامی قم خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری یک سارق حرفه‌ای کیف زن در حرم مطهر حضرت معصومه(س) خبر داد. سارق که اهل یکی از استان‌های همجوار است در تحقیقات به ۲۰ فقره کیف زنی از زائران در حرم مطهر اعتراف کرد.
کد خبر: ۴۲۳۵۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۷ 14 May 2017
به گزارش تابناک قم، سرهنگ هادی دیده‌ور اظهار داشت: پس از وقوع چندین فقره سرقت کیف زنی از بانوان در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در شب نیمه شعبان دستگیری سارق در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی معصومیه قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه با اعلام موضوع به واحدهای پلیس زن مستقر در حرم مطهر و تلاش تیم‌های تخصصی متهمه کمتر از یک ساعت حین سرقت شناسایی، دستگیر و به همراه اموال مکشوفه به فرماندهی انتظامی معصومیه منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم اظهار داشت: سارق که اهل یکی از استان‌های همجوار است در تحقیقات به ۲۰ فقره کیف زنی از زائران در حرم مطهر اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه تمامی مالباختگان از پلیس قم رضایت داشتند، افزود: یکی از مالباختگان که اهل اندیمشک بود ضمن قدردانی از عملکرد نیروی انتظامی کل پول درون کیف که ۱۲۰ هزار تومان بود را از خوشحالی پیدا شدن مدارک خود، نذر حرم مطهر کرد.

سرهنگ دیده‌ور در پایان ضمن تأکید بر لزوم هوشیاری بیش از پیش مردم هنگام حضور در مکان‌های شلوغ، گفت: بیشتر جیب برها از شیوه ایجاد حواس پرتی استفاده می‌کنند که باید با هوشیاری بیشتر آن‌ها در انجام نیات پلیدشان ناکام ساخت.


برای پیوستن به کانال رسمی تابناک قم در تلگرام میتوانید از لینک های زیر استفاده نمایید:

https://telegram.me/www_tabnakqom_ir

https://telegram.me/joinchat/AAAAAEBGvgGdXHQWdwFDDA

منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار