با وجود بدهی به پزشکان مطرح شد
در حالی که تیم صبا با بدهکاری زیادی روبرو است و نتایج بسیار ضعیفی نیز در این فصل کسب کرده است، شنیده ها حاکی از این است که دانشگاه علوم پزشکی قم اسپانسری این تیم ورشکسته و ضعیف را به عهده خواهد گرفت!
کد خبر: ۳۵۷۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸ 08 January 2017
به گزارش تابناک قم، تیم صبا در آستانه از هم پاشیدن است و تا لبه پرتگاه و سقوط فاصله چندانی ندارد.

کسب نتایج ضعیف، جذب بازیکنان غیر بومی دسته چندم در کنار مربی ناتوان از تیم داری و مشکلات عمیق مالی سبب شده است تا حتی برخی بازیکنان فعلی این تیم، دریافتی های فصل جاری خود را پس دهند و به تیم های دیگر بپیوندد.

در این میان وجود تیم صبا برای برخی در قم منافعی به دنبال دارد که به دلیل حفظ همین منافع، استاندار قم علی رغم نقدی که دولت فعلی به کارهای دولت قبل دارد، کماکان در حفظ تیم صبا در قم و هزینه کردن از بودجه های دستگاه های مختلف قم تلاش می کند.

صادقی اخیرا عنوان کرده است که استانداری برای حل مشکلات تیم صبا از هیچ کاری فروگذار نیست و در همین راستا، صحبت از اسپانسر شدن دانشگاه علوم پزشکی قم برای این تیم ورشکسته به میان آمده است!

در این میان احتمال اسپانسر شدن دانشگاه علوم پزشکی قم برای تیم صبا که در فضای مجازی منتشر شده، در حالی مطرح شده است که این دانشگاه صدها میلیون تومان به پزشکان بدهکار است و به تازگی مطالبات پزشکان تا اسفند 94 را آن هم به سبب خطر دست از کار کشیدن آنها تسویه کرده است.

از سوی دیگر دانشگاه علوم پزشکی قم دارای بودجه دولتی است و این بودجه نباید در حلقوم سیر ناپذیر تیم صبای قم ریخته شود یا شاید حقوق های بالای 100 میلیون تومان در دانشگاه علوم پزشکی قم سبب افزایش افق دید خرج کردن مدیران این دانشگاه شده است.

به هر صورت این خبر هنوز تایید نشده است و تنها شنیده شده است که امکان اسپانسر شدن این دانشگاه برای تیم صبا وجود دارد و امیدواریم که دکتر ایرانی خواه از بیماران نیازمند و ناتوان قم شرم کرده و پول مردم را با دادن به صبای ورشکسته دور نریزد.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار