جانشين فرماندهي انتظامي استان تشریح کرد
مأموران برای پیشگیری و جلوگیری از ادامه درگیری وارد عمل می‌شوند، در این حین متهم با سلاح سرد قصد حمله داشت که ماموران با شلیک یک تیر هوایی بدون خسارت مالی و جانی سلاح سرد را از دست وی گرفته و نامبرده را مهار می‌کنند.
کد خبر: ۳۵۶۵۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۱ 08 January 2017
به گزارش تابناک قم، جانشين فرماندهي انتظامي استان قم علت تیراندازی در بیمارستان شهید بهشتی قم را تشریح کرد.

سرهنگ حمید رضا اسدی گفت: برای کنترل طرفین یک نزاع یک تیر هوایی شلیک شده و شلیک این تیر هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است.

ماجرای تیراندازی در بیمارستان شهید بهشتی قم چه بود؟

وی اظهار کرد: در حادثه‌ای که رخ داد چند نفر به دو مأمور پلیس مستقر در بیمارستان شهید بهشتی مراجعه کرده و بیان می‌کنند فردی از بستگانشان چاقو خورده و قصد ملاقات با وی را دارند که به قسمت اورژانس هدایت شده و در هنگام خروج طرفین نزاع یکدیگر را مشاهده کرده و مجدداً درگیر می‌شوند.

جانشين فرماندهي انتظامي استان قم ادامه داد: مأموران سپس برای پیشگیری و جلوگیری از ادامه درگیری وارد عمل می‌شوند، در این حین متهم با سلاح سرد قصد حمله داشت که ماموران با شلیک یک تیر هوایی بدون خسارت مالی و جانی سلاح سرد را از دست وی گرفته و نامبرده را مهار می‌کنند.

وی افزود: در ادامه سه نفر حاضر در دیگری نیز دستگیر شده و در نهایت متهمان به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار