در پی اجرای مراسم تحلیف با قرآن کریم صورت گرفت
تعظیم از قرآن کریم، نشانگر شعور بالای شما، و احترام به کتاب آسمانی و آیات الهی است. برای همه مسلمانان افتخار است که به دنیا اعلام کنند در سایه تعالیم عالیه قرآن کریم، می‌توان به سعادت واقعی و صلح و آرامش، و دنیای عاری از خشونت و ظلم و استبداد رسید.
کد خبر: ۳۵۶۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۳ 07 January 2017
به گزارش تابناک قم، یکی از مراجع تقلید از اقدام نماینده پارلمان ایالتی آمریکا در اجرای مراسم تحلیف با قرآن کریم تقدیر کرد.

آیت‌الله لطف‌الله صافی گلپایگانی از اقدام شایسته خانم «ایلهان» که در پارلمان ایالتی آمریکا به عنوان نماینده، مراسم تحلیف را با قرآن مجید بجا آورد، تقدیر و تشکّر کرد.

متن نامه دفتر این مرجع تقلید به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار خانم ایلهان، نماینده محترم پارلمان ایالتی آمریکا

با تقدیم سلام و تبریک به جنابعالی که از طرف مردم آمریکا به نمایندگی پارلمان ایالت مینه سوتا انتخاب شدید، مرجع عالیقدر آیت‌الله صافی گلپایگانی، از اقدام شایسته شما که با قرآن کریم، مراسم تحلیف را بجا آوردید، تقدیر و تشکّر کردند.

این مرجع تقلید اظهار کرد: تعظیم از قرآن کریم، نشانگر شعور بالای شما، و احترام به کتاب آسمانی و آیات الهی است. برای همه مسلمانان افتخار است که به دنیا اعلام کنند در سایه تعالیم عالیه قرآن کریم، می‌توان به سعادت واقعی و صلح و آرامش، و دنیای عاری از خشونت و ظلم و استبداد رسید. امّید است که نور هدایت قرآن در دل‌های شیفتگان به آیات الهی تابیده، و همگان در پرتو آن، به کمال سعادت و نیک‌بختی نائل شوند.
منبع: تابناک
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار