مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان قم با اشاره به ثبت ۵۱۱ کانون فرهنگی هنری در استان قم از فعالیت ۱۸۱ کتابخانه باز و مخزن دار در سطح کانون‌ها خبر داد.
کد خبر: ۱۱۳۷۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹ 13 November 2023

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حیدری در گفتگو با خبرنگاران با تشریح برنامه‌های هفته کتاب در کانون‌های مساجد استان قم از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه اعضای کانون‌های مساجد استان قم خبر داد و گفت: این مسابقه از کتاب «طرح اندیشه اسلام در قرآن» بخش نبوت برگزار خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان قم ادامه داد: علاقمندان از ۱۵ آبان تا پایان دی ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت www.bachehayemasajed.ir در این مسابقه شرکت کنند.

حجت الاسلام حیدری افزود:همچنین در این هفته ضمن بازدید از تعدادی از کتابخانه‌های مساجد استان از کتابداران کتابخانه‌های مساجد استان تقدیر خواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان قم ادامه داد: به همین مناسبت کتاب‌هایی با موضوعات تربیتی و اعتقادی و احکام شرعی به ائمه جماعات و مربیان و مدیران کانون‌های مساجد استان اهداء می‌شود.

وی همچنین به طرح بسته مطالعاتی به منظور ایجاد بستر مطالعه هدفمند و اثرگذار برای بچه‌های مسجد اشاره کرد و گفت: به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کانون‌های فرهنگی هنری امام حسن مجتبی علیه السلام واقع در منطقه ۱ و کانون فرهنگی هنری شهید آوینی واقع در منطقه ۴ و کانون فرهنگی هنری شهید همت واقع در منطقه ۶ برای دریافت بسته مطالعاتی در خصوص خانواده معرفی شده اند.

حجت الاسلام حیدری در ادامه با بیان اینکه ۵۱۱ کانون ثبت شده در استان قم داریم افزود: از این تعداد ۴۳۹ کانون مربوط به برادران و ۷۲ کانون مربوط به خواهران می‌شود و برای اولین بار کانون‌های مستقل خواهران در قم ثبت شد.

وی ادامه داد: در ۱۸۱ کانون فرهنگی هنری مساجد قم کتابخانه وجود دارد که شامل ۹۲ باب کتابخانه مخزن دار و ۸۹ باب کتابخانه باز است.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار