مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم از برپایی مواکب تخصصی فرهنگ و هنر کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد قم در مسیر پیاده روی بلوار پیامبر اعظم(ص) به مدت دو روز خبر داد.
کد خبر: ۱۱۲۵۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۲ 05 September 2023

به گزارش تابناک قم، حجت الاسلام محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی با حضور شیفتگان مکتب اباعبدالله(ع) در قم گفت: به همین مناسبت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم اقدام به برپایی موکب در مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص) کرده است.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم با تاکید بر نقش مساجد در انتقال مفاهیم و پیام معنوی پیاده روی اربعین تصریح کرد: در همین راستا مواکب کانون های فرهنگی هنری مساجد در مسیر پیاده روی اربعین در قم برنامه های مختلفی را برگزار می کند.

وی ادامه داد: برپایی غرفه های کودک و نوجوان، نقاشی،عفاف و حجاب،خوشنویسی، چهارپایه خوانی، سرود، جهاد تبیین، اوریگامی و پذیرایی از برنامه های مختلف این موکب است.

مواکب کانون های مساجد قم در بلوار پیامبر اعظم(ص)

حجت الاسلام حیدری با اشاره به بخش های تدارک دیده شده ویژه کودکان گفت:بخش های کودک ونوجوان این موکب که در عمود 86 برپا شده است مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته است.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم اجرای گروه های سرود با مضامین اربعین و ائمه(ع)، و اهدای هدایای مختلف به کودکان را از دیگر بخش های این موکب عنوان کرد.

وی با بیان اینکه 10 کانون فرهنگی هنری مساجد استان قم در برپایی این موکب ها همکاری دارند گفت: این موکب فعالیت خود را از عصر روز سه شنبه 14 شهریور آغاز کرده و تا پایان روز چهارشنبه همزمان با روز اربعین میزبان زائران خواهند بود.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: بیش از پنجاه نفر از کادر نوجوان کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در این موکب ها خدمت رسانی می کنند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار