عضو مجمع خیرین مدرسه ساز استان قم، مدرسه سازی را یک نذر مقدس فرهنگی خواند و بر تداوم تلاش خیرین مدرسه ساز در خدمت هرچه بیشتر به آینده سازان ایران اسلامی تأکید کرد.
کد خبر: ۱۱۲۴۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۵:۲۶ 05 September 2023

به گزارش تابناک قم، ابوالفضل هندویان با اشاره به آن که امام راحل عظیم الشأن (ره)، مدرسه سازی را ذخیره آخرت می دانستند اظهار کرد: مقام معظم رهبری نیز تلاش در راه مدرسه‌ سازی را جهادی مقدس بر می شمارند و مشارکت در مدرسه‌ سازی را از ماندگارترین کارهای نیک می خوانند.

وی با تصریح بر این که خیرین مدرسه ساز، تلاش و کوشش در مسیر نهضت مدرسه سازی را یک نذر مقدس فرهنگی می دانند ادامه داد: باید گفت لذتی در این تلاش ها و کوشش ها هست که تا کسی وارد این عرصه نشود، نمی تواند شیرینی این لذت عظیم را بچشد.

عضو مجمع خیرین مدرسه ساز استان همچنین خاطر نشان کرد: مدرسه سازی یک کار عظیم و زیربنایی برای کشور است و زمینه سازی برای تربیت دانش آموزان عزیز به عنوان نسل آینده کشور را به دنبال دارد.

هندویان با دعوت از همه اقشار مردمی برای کمک هر چند کوچک در مسیر اعتلای مدرسه سازی گفت: تردیدی نیست که حضور در این عرصه سبب خشنودی پروردگار متعال و حضرات معصومین (ع) است.

وی با بیان این که خیرین باید قدر خود را بدانند و دست از تلاش برای خدمت حداکثری به مردم و دانش آموزان عزیز برندارند افزود: قطعا همت خیرین مدرسه ساز استان بدون پشتیبانی مسئولان استان در سازمان ها و نهادهای مختلف از جمله استانداری، شهرداری، اداره کل آموزش و پرورش و همچنین اداره کل نوسازی مدارس استان به ثمر نمی نشیند که از این رو باید همواره از آنان تقدیر کرد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار